В Нікополі ворожий снаряд влучив у п’ятиповерхівку: є загиблі та поранені

Джерело: Дніпропетровська ОДА

Сьогодні, 28 листопада, зранку армія РФ вдарила по Нікополю Дніпропетровської області. Артилерійський снаряд поцілив по п’ятиповерхівці. 

Внаслідок цього загинув 63-річний чоловік та постраждали дві жінки – 65 та 63 років.

Зазначають, що під завалами ще можуть бути люди.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.