В Одесі фітнес-тренер образив військового: його розшукали та забрали до ТЦК

Джерело: Дем’ян Ганул/Telegram

В Одесі фітнес-тренер образив військового і побажав смерті усім українським захисникам. Відео цього інциденту опублікував одеський волонтер і активіст Дем’ян Ганул. Причина конфлікту залишається невідомою.

“Та мені по**й, що ти воював, всі хто там воює дов***оби. Ви раби. Йди далі воюй, поки не зд*х. Ти для мене не людина, ти гн*да. Щоб ти зд*х, щоб ви всі там з*охли”, – заявив фітнес-тренер до військового.

Пізніше блогер поширив фото з тим самим чоловіком, який облаяв військового, з розбитим носом. Потім Дем’ян Ганул показав відео, як представники місцевого ТЦК забирають винуватця інциденту, за його словами.

Правоохоронці та Одеський ТЦК поки ніяк не коментують цей інцидент.

  • Пізно ввечері 21 червня у Києві неповнолітній побив колишнього військового, коли він вигулював собаку. Підлітку не сподобалась зачіска ветерана.
  • Ветеран ЗСУ та лікар-ветеринар з Одеси Олексій Притула зазнав цькування під час прийому пацієнта за те, що був військовим. Коли відвідувач побачив, що той втратив обидві ноги внаслідок важкого поранення, сказав: “Пошел тогда ты н**уй, п***р, бл**ь”.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.