В Одесі росіяни знову влучили у склад мережі супермаркетів: кількість постраждалих зросла

Джерело: Одеська обласної прокуратури.

Російські військові зранку 24 червня знову атакували складські приміщення торговельної мережі. У червні 2023 року ЗС РФ також атакували склад “Таврії В” ракетою.

Внаслідок атаки росіян постраждало четверо осіб.

Суспільне Одеса” навело слова директора медичного закладу Євгена Григорьєва. Він розповів про трьох постраждалих.

Фото: “Суспільне Одеса”

Одного з них шпиталізували із закритою черепно-мозковою травмою та акубаротравмою. Двоє інших чоловіків, які зазнали поранень кінцівок, грудної клітини, отримуватимуть амбулаторне лікування.

Стосовно стану четвертого постраждалого даних не наводили.

Пожежу ліквідовано. Триває робота щодо поливання конструкцій.

Додамо, що у 2023 році внаслідок російської атаки загинули троє співробітників.

Засновник мережі “Таврія В” Борис Музальов прокоментував удар: “На нашому складі ніколи не було ні зброї, ні ракет, ні снарядів, ні вперше, ні зараз. Три сотні співробітників складу свідки цьому”.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 24 липня. На даний час відбулося 125 бойових зіткнень.