В Одесі унаслідок атаки БпЛА пошкоджено цивільну інфраструктуру

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер

Під час атаки БпЛА вночі 8 лютого війська РФ пошкодили цивільну інфраструктуру в Одесі.

Зокрема ворожий дрон поцілив у недобудовану багатоповерхівку, внаслідок чого у будівлі вибито скло.

Окрім цього, пошкоджень зазнав навчальний заклад: у будівлі пробитий дах, перекриття, вибиті вікна. Обійшлось без займання.

Постраждалих унаслідок ворожої атаки немає.

Кіпер додав, що більшість російських БпЛА, які атакували Одещину, було збито.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела. 

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.