В Одеській та Миколаївській областях здетонували морські міни
Джерело: речник ОК “Південь” Владислав Назаров і пресслужба Оперативного командування “Південь“.
У зв’язку зі штормовою погодою до узбережжя Миколаївської та Одеської областей прибило морські міни. Внаслідок самовільної детонації пошкоджено кілька десятків вікон та дачний будинок.
Як зазнали в ОК “Південь”, неподалік одного з пляжів Одещини у воді здетонували дві міни. Їхній тип не вдалося встановити. Внаслідок цього пошкоджено дачний будинок.
Стосовно постраждалих людей інформації не надходило.
Владислав Назаров закликав громадян триматися на відстані щонайменше 200 метрів від узбережжя, особливо під час шторму.
Ще одна міна самовільно підірвалась учора ввечері, 25 липня, на узбережжі Миколаївщини. Вибух пошкодив кілька десятків вікон в будівлях рекреаційного об’єкта. Люди не постраждали.
“Мінна небезпека узбережжя і прибережних вод – надзвичайно висока, посилена наслідками техногенної повені після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС. Тоді в море принесло багато вибухонебезпечних предметів. До того ж, провокативна поведінка ворога в акваторії Чорного моря може призвести до додаткового збільшення мін”, — заявили в ОК “Південь”.
- Після того, як Росія вийшла із “Чорноморської зернової ініціативи”, окупаційні війська збільшили інтенсивність навчань надводних сил та морської авіації Чорноморського флоту.
22 червня підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили удари по підприємству з виробництва компонентів для російських ракет ОТРК Іскандер та Х-101 у Воронежі.
22 червня в Україні відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. Ця дата присвячена пам’яті мільйонів українців, які загинули під час воєн і збройних конфліктів.
Триває 1580-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягнули понад 1,3 млн осіб.
У ніч на 21 червня українські сили завдали ударів по об’єктах військової логістики, нафтової інфраструктури та системах протиповітряної оборони РФ. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов повідомив, що на півострові повністю зупинений продаж пального приватним особам та недержавним підприємствам.