Росія готує кораблі та авіацію для блокування районів Чорного моря – довідка Military Media Center

Повідомляє: Military Media Center

Після того, як Росія вийшла із “Чорноморської зернової ініціативи”, окупаційні війська збільшили інтенсивність навчань надводних сил та морської авіації Чорноморського флоту. 

Ворог зосереджується на блокуванні морських районів, виявленні й знищенні кораблів. Ймовірно, що російські війська спрямовують свої дії на ураження цивільних суден, що будуть припливати та відпливати з портів України.

Крім того, російські окупанти продовжують підвищувати рівень захисту Криму, зокрема на Армянському та Перекопському напрямках.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.