В Одесу з візитом приїхала голова МЗС Німеччини Анналена Бербок

Джерело: голова Одеської ОВА Олег Кіпер

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.

Вона на власні очі побачила наслідки російської агресії та засудила злочини РФ проти України.

Фото: Одеська ОВА

Фото: Одеська ОВА

Голова Одеської ОВА Олег Кіпер також поінформував міністерка закордонних справ Німеччини про ситуацію в регіоні та наголосив на посиленні протиповітряної оборони.

“Вдячні голові МЗС Німеччини Анналені Бербок за візит та особливу увагу до нашого регіону. Візит Глави німецької дипломатії до Одеси засвідчує підтримку з боку ФРН у боротьбі України за територіальну цілісність та збереження суверенітету”, – зазначили в ОВА.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.