В одному з автомобілів охорони Дуди виявлено пристрій для прослуховування – ЗМІ

Джерело: Business Insider з посиланням на Tvn24

В одному з автомобілів охорони президента Польщі Анджея Дуди виявлено пристрій для прослуховування.

Як розповіли у виданні, ця автівка у президентському кортежі побувала і в Україні, а “жучок” в ній міг бути захований протягом кількох місяців.

Зокрема влітку функціонери польської Служби охорони країни (SOP) знайшли в одному з автомобілів, який належить до президентського кортежу, “жучок”, що дозволяє визначати місцеположення в режимі реального часу.

Утім, вказано, що сам Дуда безпосередньо цією автівкою не подорожував.

За словами одного з представників SOP, нині невідомо, коли цей пристрій було встановлено, і хто це міг зробити. Також він додав, що цей автомобіль декілька разів включали до президентського кортежу, зокрема й під час візитів Дуди в Україну.

У канцелярії президента Польщі, Агенції внутрішньої безпеки та в SOP відмовилися від коментарів стосовно ситуації з виявленням “жучка”.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.