В офісі компанії Балістика проводять обшуки

Джерело: пресслужба компанії Балістика

В компанії Балістика у вівторок, 13 лютого, повідомили, що у їхніх офісах проводять обшуки, через що не працюють кілька магазинів та технічна підтримка Інтернет-магазину.

“Друзі, на жаль через обшуки на нашому офісі, Шоурум на Героїв Севастополя  не працює. Також не працює тех підтримка в  інтернет-магазині.  Про відновлення роботи компанії попередимо окремо”, – йдеться в повідомленні.

Військовослужбовець, блогер і публіцист Юрій Гудименко прокоментував обшуки та зазначив, що знайомий із засновником Балістики.

“Вже до Балістики до*балися. З Сашею Довгим, який засновник фірми, ми воювали в одному батальйоні. Зустрілися вперше на Північній Салтівці при деяких трагикомічних обставинах. Всю війну я пробігав у плитоносці Балістики. І тут знову цирк з обшуками”, – написав Гудименко.

Він також побажав співробітникам компанії “витримки і сил”.

Довідково: Балістика – компанія, яка ліцензовано виробляє бронезахист в Україні й офіційно поставляє засоби індивідуального балістичного захисту, як для державних структур, так і для комерційних. В компанії наголошують, що Балістика є офіційним виробником продукції для Збройних сил  України та постачальником по замовленнях державних організацій.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.

Литовська митниця повідомляє, що до 11 березня 2024 року автомобілі з російськими номерами мають покинути територію Литви та всю територію Євросоюзу.