В ПАРЄ погодились виплачувати кошти українцям, які повертатимуться в Україну – Гончаренко

Джерело: Олексій Гончаренко/Telegram

Народний депутат України Олексій Гончаренко, який очолює комітет з міграції, біженців і переміщених осіб Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), повідомив, що українцям виплачуватимуть кошти після повернення на Батьківщину.

“Тільки що Комітет ПАРЄ з міграції погодив рішення щодо виплати грошей українцям для повернення в Україну! Тобто після закінчення бойових дій українці, які будуть повертатись жити в Україну, зможуть отримати фінансову допомогу від європейських країн”, – написав нардеп.

Гончаренко додав, що це рішення “дуже важливе” й додане у доповідь, яку зараз готують в міграційному Комітет ПАРЄ щодо України. 

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.

Попри обмежений бюджет, міністр оборони ФРН Борис Пісторіус продовжує модернізацію своїх військ. За інформацією Spiegel, глава Міноборони планує придбати понад сотню танків Leopard у найсучаснішій комплектації на майже три мільярди євро.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті, станом на 22:00 20 червня. З початку доби відбулося 128 бойових зіткнень. Ситуація на фронті залишається напруженою, але контрольованою.

Ер-Ріяд декларує нейтральну позицію у збройних протистояннях та використовує розширені дипломатичні можливості, аби покращити свій міжнародний імідж у сфері дотримання прав людини. Тому Саудівська Аравія охоче виступає посередником не лише щодо війни РФ проти України, а й на Близькому Сході, констатують аналітики.