В РФ сформували новий штурмовий спецзагін із ув’язнених з бойовим досвідом

Джерело: ЦНС

У Центра національного спротиву поінформували, що за наявною інформацією, в РФ із завербованих на війну проти України ув’язнених сформували новий штурмовий спеціальний загін “шторм гладіатор”.

Зазначається, що це привілейований напівсекретний батальйон, що складається з декількох сотень засуджених із бойовим досвідом, і названий “гладіаторами” на честь колишнього генерала 58-ї армії з позивним “спартак”.

Командує батальйоном засуджений за жорстоке вбивство експоліціянт. Зауважується, що у цей підрозділ відбирають людей з високим рівнем фізичної підготовки, досвідом служби в силових структурах, а також ветеранів бойових дій.

Крім цього, на навчальному полігоні “гладіаторів” тренують, зокрема, колишні “вагнерівці” та кадирівці з підрозділу СОБР “Ахмата”, що є складовою Росгвардії.

У Центрі національного спротиву нагадують усім громадянам України на ТОТ, що коротку та актуальну інформацію про ворога можна миттєво передати через визначені анонімні месенджери, для ліквідації противника Силами оборони України.

За лютий обсяг постачань із Туреччини до Росії скоротився на 33% — до $670 млн проти $1 млрд за аналогічний період 2023 року.

Глава Міністерства закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс заявив, що Росію необхідно покарати за вбивство дітей внаслідок влучання російського дрона у житлову багатоповерхівку в Одесі.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що 3 березня весь день тривала рятувальна робота в Одесі, на місці влучання “шахеда” у житлову багатоповерхівку. Глава держави закликав міжнародних партнерів допомогти Україні знищити російський терор, підтримавши ЗСУ постачанням необхідних боєприпасів та посиленням ППО.

Ввечері 3 березня російські війська запустили авіаційну ракету Х-59 на Дніпропетровщину. Сили ППО збили ворожу ціль у Криворізькому районі.

Литовська митниця повідомляє, що до 11 березня 2024 року автомобілі з російськими номерами мають покинути територію Литви та всю територію Євросоюзу.