В Росії 12 морпіхів підірвали себе гранатою на полігоні
Джерело: DW
В РФ, на полігоні Кузьмінський у Ростовській області 12 морських піхотинців підірвали себе під час випадкового вибуху гранати від ручного протитанкового гранатомета.
Зазначається, що усі вони були контрактниками з Владивостока. Інцидент нібито трапився ще 3 листопада. Того дня близько 20 осіб із бригади морської піхоти під час обідньої перерви розпалили багаття поряд із ящиками боєприпасів. У результаті, один зі зарядів до гранатомета РПГ-7 скотився в багаття і вибухнув: вісім осіб загинули на місці, ще восьмеро були поранені, четверо з них згодом померли у лікарні.
Про те, що сталося наступного дня повідомив один з військових, які перебували на полігоні. Зауважується, що підтвердити інформацію вдалося лише до кінця листопада.
Офіційно ані російські слідчі органи, ані міноборони РФ про вибух на полігоні Кузьмінський не повідомляли.
- Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що з початку повномасштабної війни втрати російської армії перевищили 300 тисяч осіб.
- Російська армія продовжує втрачати вищий склад командирів на війні проти України. 28 листопада ліквідований заступник командира 14-го армійського корпусу РФ генерал-майор Володимир Завадський.
- Станом на 29 листопада, українські захисники ліквідували більш як 328 тисяч російських загарбників.
- Протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала 2 удари по районах зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та ще 2 – по зенітно-ракетних комплексах противника.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.