В США 14-річна дівчина у вбиральні літака знайшла камеру, яку встановив бортпровідник

Джерело: Yahoo News

Сім’я 14-річної дівчинки з Північної Кароліни (США) в п’ятницю, 1 грудня, подали до суду на авіакомпанію American Airlines та бортпровідника, заявивши, що він приклеїв iPhone до туалету літака, щоб зняти на відео, як дівчина користується туалетом.

Згідно з позовом, інцидент стався 2 вересня на рейсі Шарлотт – Бостон.

Дівчина розповіла, що поки вона чекала, щоб скористатися вбиральнею в економкласі, де сиділа її родина, бортпровідник сказав їй скористатися ванною в салоні першого класу. 

Спочатку бортпровідник увійшов у вбиральню, сказавши, що йому потрібно помити руки, а потім через хвилину вийшов і сказав дівчині заходити.

Дівчина розповіла, що після того, як вона скористалася туалетом, вона помітила iPhone, який був прихований червоною авіастрічкою з написом “Прибрати з експлуатації”, а спалах камери світився.

Фото: Carolina Coast Online

Згідно з позовом, дівчина “була шокована і налякана” та “їй одразу спало на думку, що хтось поклав туди телефон, щоб зняти її в туалеті”.

Вона власноруч сфотографувала пристрій.

Адвокати сім’ї припустили, що бортпровідник вийняв телефон і стер зображення дівчини, перш ніж дозволити батькові дівчини перевірити фото на телефоні.

Родина повідомила, що пізніше агент ФБР сказав матері дівчини, що вони не заарештували бортпровідника, оскільки не знайшли жодних зображень на його телефоні.

Адвокати сім’ї стверджують, що авіакомпанія “знала або повинна була знати, що бортпровідник становить небезпеку”. Також додають, що інші члени екіпажу не конфіскували телефон бортпровідника, дозволивши йому знищити докази.

В авіакомпанії зазначили, що бортпровідник був “відсторонений від служби” відразу після передбачуваного інциденту і з того часу він не працював.

“Ми дуже серйозно ставимося до цього питання і повністю співпрацюємо з правоохоронними органами в їхньому розслідуванні, оскільки безпека є нашим найвищим пріоритетом”, — йдеться в заяві.

Адвокати родини заявили, що не знають імені бортпровідника, де він живе та чи досі працює в цій авіакомпанії. Також, за їх словами, 14-річна дівчина проходить курс лікування травми.

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков прокоментував заяви про переговори, які нібито ведуться, про закриття кордону з Польщею.

Триває сімсот тридцять п’ята доба широкомасштабного вторгнення РФ в Україну. Протягом доби на фронті відбулось 79 бойових зіткнень між українськими захисниками та російськими окупантами.

Пентагон вирішує, чи варто використовувати останнє джерело фінансування військової допомоги, що залишилося, для підтримки зусиль України у боротьбі з російською агресією, навіть без гарантій того, що ці кошти будуть компенсовані Конгресом.

У Харкові попрощалися з балетмейстеркою Харківського академічного театру музичної комедії Марією Холодною, яку 17 лютого жорстоко вбив її чоловік, з яким вона планувала розлучитися.

Глава МВС Польщі Марчін Кервінскі прокоментував інцидент із висипанням українського зерна з вагонів, назвавши такі дії неприйнятними.