В США чоловік знайшов золоті монети часів Громадянської війни на кукурудзяному полі

Джерело: Insider

Чоловік нещодавно знайшов на кукурудзяному полі в Кентуккі, штат США, скарб  із понад 700 золотими монетами часів Громадянської війни.

Точне місцеперебування монет, а також те, хто їх знайшов, не було оприлюднено.

Знахідка, яку зараз називають Великим скарбом Кентуккі, включає справжні золоті монети в 1, 10 і 20 доларів, викарбувані до та під час Громадянської війни.

Нумізматична гарантійна компанія заявила, що жителі півдня могли закопати монети їх від армій.

“Важливість цього відкриття неможливо переоцінити, оскільки приголомшлива цифра в понад 700 золотих доларів являє собою віртуальну капсулу часу монет часів громадянської війни, включаючи монети з невловимого монетного двору Далонега”, — написав у заяві представник Numismatic Guaranty Company.

Загальна вартість скарбу невідома, але The New York Times оцінює, що вона може коштувати понад 1 мільйон доларів, враховуючи кількість знайдених монет високої вартості.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

На 81-му році життя померла французька співачка й акторка Франсуаза Арді.