В США медсестра намагалася вбити 19 пацієнтів у 5 різних медзакладах

Джерело: Insider

За даними Генеральної прокуратури Пенсільванії (штат США), 41-річній Хізер Прессді висунули десятки кримінальних звинувачень після того, як влада заявила, що вона намагалася вбити 19 пацієнтів смертельними дозами інсуліну.

Прессді звинуватили у введенні надмірної кількості інсуліну своїм пацієнтам, деякі з яких не хворіли на діабет. Загалом під її опікою померли 17 людей, йдеться в повідомленні генерального прокурора.

Жертви Прессді були віком від 43 до 104 років. 

Зазначають, що вона зазвичай давала своїм жертвам інсулін під час пізніх нічних змін, коли персоналу було мало, і надзвичайні ситуації не вимагали негайної госпіталізації.

“Вона могла бути мертвою, вона не шуміла з 9, і я не збираюся її перевіряти”, — написала медсестра у текстовому повідомленні своїй матері про пацієнтку 7 грудня 2022 року.

Прессді також надсилала текстові повідомлення своїй матері, у яких вона розповідала про те, щоб надавати своїм пацієнтам “терапію подушками”.

“Я не можу з цією жінкою сьогодні ввечері. Вона збирається отримати терапію подушками”, – написала Прессді в текстовому повідомленні своїй матері 25 грудня 2022 року.

“Я можу вбити цього пацієнта. Мені потрібно встановити з ним певні межі. Він стежить за мною і зводить мене з розуму”, — зазначила Прессді в іншому повідомленні 12 травня 2023 року.

За даними офісу генерального прокурора, Прессді відмовилася від першого слухання щодо кримінальних звинувачень і зараз перебуває під вартою у в’язниці.

Зазначають, що медсестра здійснювала злочини, коли працювала в п’яти різних установах Пенсільванії.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.