В Україні 200 закладів первинної медичної допомоги обладнають сонячними панелями

Джерело: МОЗ України.

У межах спільного проєкту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку “Зміцнення системи охорони здоровʼя та збереження життя” (HEAL UKRAINE) буде відібрано 200 закладів первинної медичної допомоги, які оснастять сонячними панелями.

Для участі у проєкті надійшли заявки від понад 1 000 медзакладів з різних областей України.

Через постійні ракетні обстріли та удари російської армії чимало об’єктів інфраструктури, в тому числі й медичної, стають жертвами терору та руйнувань. Крім того, через обстріли деякі території України перебувають в умовах “блекауту” чи аварійних відключень.

Тому для того, аби у надзвичайній ситуації задовольнити нагальні потреби медичних закладів у роботі критично необхідного обладнання для стабільної та безперебійної роботи, відібрані медзаклади забезпечать сонячними станціями.

Це дасть змогу використовувати сонячну енергію як джерело живлення, а також накопичувати її.

Крім того, встановлення сонячних панелей дозволить значно економити видатки на електроенергію та спрямувати ці кошти на інші потреби закладів.

У МОЗ нагадали, що нещодавно сонячними панелями разом з акумуляторами було оснащено Одеську дитячу міську поліклініку № 6.

Служби безпеки Польщі арештували громадянина України, який хотів отримати фото військових автівок, які перетинають польсько-український кордон.

Заступник міністра фінансів США Воллі Адейемо в середу, 29 травня, відвідає Київ для переговорів з міністром фінансів України Сергієм Марченком та іншими урядовцями щодо майбутніх планів посилення санкцій проти Росії.

Після нещодавнього нападу мігранта на прикордонника, який зазнав ножового поранення, прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск оголосив про відновлення буферної зони на кордоні з Білоруссю. Він заявив про це під час пресконференції в селі Дубичі Церковні, недалеко від кордону з Білоруссю.

Джерело: Наталка Діденко Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що 30 травня в Україні побільшає дощів з…

П’ятий Президент України та лідер “Євросолідарності” закликав європейців не дати жодного шансу проросійським політ силам на майбутніх виборах.