В Україні 88% шкіл забезпечено укриттями – Денис Шмигаль

Джерело: Денис Шмигаль у Telegram

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду повідомив, що наразі 88% шкіл в Україні забезпечено укриттями.

“Стан шкільних укриттів під особливим контролем. Наразі ними забезпечено 88% шкіл та 93% учнів і вчителів”, – сказав прем’єр-міністр.

За його словами, мета – довести цей показник практично до 100%. А також модернізувати сховища, які потребують оновлення. Для цього в держбюджеті закладено 2,5 млрд грн.

Загалом, за словами глави уряду, до фонду захисних споруд цивільного захисту входять 60,5 тис. укриттів: “Президент України Володимир Зеленський поставив чітке завдання — не лише збільшувати кількість, але й дбати про якість. Кожне укриття має бути інклюзивним, безпечним, комфортним і розташовуватися в зоні пішохідної доступності”.

Також у школах уряд формує Службу освітньої безпеки. Присутність навчених офіцерів поліції, як відзначив Денис Шмигаль, захистить дітей від різноманітних загроз.

“Триває відбір 500 працівників, які вже весною заступлять на службу. Це один з елементів комплексної Концепції безпеки закладів освіти. Серед іншого вона передбачає організацію безпечного підвезення учнів, пожежну та техногенну безпеку, систему раннього попередження та евакуації, чіткий алгоритм дій у разі виникнення небезпечних ситуацій”, – зазначив прем’єр-міністр.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.

Ввечері 21 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Мер міста Ігор Терехов повідомив щонайменше про одного постраждалого.