В Україні можуть раніше завершити опалювальний сезон
Джерело: “Нафтогаз”
Цього року опалювальний сезон в Україні може завершитися наприкінці березня у зв’язку з теплою погодою.
“Зазвичай опалювальний сезон закінчується 15 квітня, але цього року, зважаючи на плюсову температуру, це відбудеться наприкінці березня”, – сказав голова НАК “Нафтогаз України” Олексій Чернишов.
За його словами, Україна успішно пережила зиму.
За його словами, Україна спокійно пережила зиму. “Ми засвоїли уроки 2022 року, коли восени зазнали масованих атак з боку Росії, і підготувалися. Наша енергосистема дуже надійна. Але це не означає, що росіяни не намагалися атакувати нашу інфраструктуру щодня”, – додав він.
Зазвичай опалювальний сезон в Україні закінчується 15 квітня. Але рішення про припинення подачі тепла приймає місцева влада в залежності від середньої температури повітря – 8 градусів протягом трьох днів, з урахуванням прогнозу.
- У зв’язку з потеплінням у Херсоні планують завершити опалювальний сезон після 20 березня. Таке рішення прийнято з метою заощадження коштів містян.
Згідно з даними США, Росія втратила понад 4000 танків під час повномасштабної війни з Україною. Ця кількість майже дорівнює всьому танковому контингенту США, заявив Верховний головнокомандувач об’єднаними Збройними силами НАТО в Європі, генерал Кристофер Каволі на слуханнях у Комітеті з питань збройних сил Сенату США в Вашингтоні 3 квітня.
Внаслідок чергового російського обстрілу у Харкові збільшилася кількість загиблих та постраждалих осіб.
Головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Крістофер Каволі запевнив, що Україна отримає додаткові винищувачі F-16, поки українські пілоти проходять навчання.
Пізно ввечері російські війська вдарили по Харкову безпілотниками. Ворог завдав удару по Новобаварському районі. Відомо про загиблого та 29 постраждалих.
Після трьох років війни, коли стало очевидно, що російська армія не здатна зламати Україну. Однак, лідер РФ Володимир Путін продовжує відмовлятися від припинення вогню. Попри певні тактичні успіхи, як, наприклад, вибиття українців з Курської області, шанси на перемогу військовим шляхом у Росії залишаються мінімальними. Військові втрати і економічні труднощі вказують на наближення кінця війни, однак Путін не зупиняє агресію.