В Україні провели нараду щодо обміну «всіх на всіх» для двох категорій військовополонених

Джерело: Міноборони

В середу, 4 червня, українські посадовці провели робочу нараду Ради штабу щодо реалізації домовленостей про обмін, досягнутих під час переговорів у Стамбулі.

“Обговорили початок реалізації формули обміну “всіх на всіх” для визначених категорій військовослужбовців. Визначили конкретні кроки для повернення важкохворих, тяжко поранених бійців, а також молодих військових віком до 25 років, які перебувають у ворожому полоні”, – йдеться у повідомленні.

Також окрему увагу приділили питанню репатріації тіл полеглих воїнів, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях або в Росії.

“Усі залучені структури отримали чіткі завдання. Налагоджено комунікацію з російською стороною щодо етапів реалізації домовленостей. Їх виконання — ключовий тест на щирість намірів продовжувати перемовини й наближати припинення бойових дій”, – вказують у Міноборони.

Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.

У Франції двох дітей віком 2 та 4 роки знайшли мертвими у сімейній автівці. Попередня причина смерті дітей – спека.