В Україні внаслідок снігового циклону знеструмлено майже 400 населених пунктів

Джерело: Міненерго

Через погіршення погодних умов, таких як налипання мокрого снігу та ожеледі, у населених пунктах України виникло знеструмлення близько 400 місць. Найскладніша ситуація склалася в Дніпропетровській області, де понад 200 населених пунктів залишилися без електропостачання.

За даними пресслужби, у Кривому Розі понад 15 тисяч абонентів залишилися без світла. Котельні та помпові станції працюють на генераторах. Через обледеніння ліній призупинено рух трамваїв та тролейбусів.

У Кіровоградській області без електропостачання опинилися близько 80 населених пунктів. В Одеській та Миколаївській областях ця проблема стосується відповідно 58 і 54 населених пунктів. У Київській області понад 9 тисяч абонентів залишилися без світла через негоду.

Аварійні бригади працюють, і графіки відключень електроенергії не застосовуються.

Глава служби безпеки ФСБ РФ Олександр Бортников повідомив у п’ятницю, 24 травня, що Росія заарештувала понад 20 осіб у зв’язку з терактом у підмосковному ТЦ Crocus City Hall в березні, в результаті якого загинули понад 140 осіб.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Завтра, 26 травня, протягом доби у всіх регіонах України графіки відключень світла для промислових та побутових споживачів не плануються.

Дві групи вчених виявили теоретично придатну для життя планету, меншу за Землю, але більшу за Венеру, яка обертається навколо маленької зірки приблизно за 40 світлових років від нас.