По території України працюють 12 596 «Пунктів незламності»

Джерело: пресслужба Міністерства відновлення

По Україні вже працюють 12 596 “Пунктів незламності”, та ще понад 700 готові до відкриття у разі необхідності. У відомстві запевнили, що у 2023 році перевиконали план з кількості необхідних пунктів незламності, забезпечивши необхідне число для кожної області.

Так, під час засідання Координаційного штабу з питань розгортання та організації роботи “Пунктів незламності” команда Міністерства провела перевірку статусу готовності до прийому населення.

Як зауважив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков, у низці областей України очікується приріст снігового покриву до 30 см, ожеледь, налипання мокрого снігу, в окремих областях зниження нічної температури до 25° морозу. Тож потреба у вільному доступі до світла, води, тепла та інтернету може виникнути найближчим часом, адже прогнозуються похолодання.

Ми перевіряємо наявність всього функціоналу та комплектацію, – зазначив очільник відомства.

У застосунку Дія доступна карта пунктів незламності, яку можна також завантажити, тож вона буде доступна в офлайн форматі, навіть коли буде відсутній зв’язок та інтернет. Натомість з міркувань безпеки геолокації пунктів не відображаються в Херсонській, Донецькій, Запорізькій, Луганській та частково Харківській, Чернігівській, Дніпропетровській і Миколаївській областях.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.

13 червня у межах 23-го засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі “Рамштайн” відбулася чергова зустріч міністра оборони України Рустема Умєрова з главою оборони США Ллойдом Остіном. Сторони визначили пріоритетний вектор у постачанні озброєння Силам оборони, наголосивши на продовженні та посиленні допомоги.