В Україні створили на 1200 більше «Пунктів незламності» від запланованої кількості

Джерело: пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України

Станом на середину листопада в Україні запрацювало майже 11 тисяч “Пунктів незламності”.

Так, за інформацією обласних військових адміністрацій, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Нацполіції та Укрзалізниці нині вже діють – 10 945 пунктів по всій Україні, а загалом створені та готові до відкриття — ще 2 356.

Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков зауважив, що сьогодні в регіонах триває активна робота з підготовки до зими і одним із важливих питань такої підготовки є забезпечення безперебійної роботи “Пунктів незламності” в осінньо-зимовий період.

Враховуючи можливі загрози, громади мають бути готові до реагування на довготривалі виклики — зазначив Кубраков.

Міністерство координує розгортання Пунктів незламності, очолює Штаб підготовки – Олександр Кубраков.

Серед першочергових завдань на засіданні Координаційного штабу названі:

  • якнайшвидше переведення в режим діючих 2 356 Пунктів незламності;
  • забезпечення пунктів генераторами та додатковими засобами опалення;
  • забезпечення підключення Пунктів незламності до фіксованого інтернет доступу;
  • створення достатніх запасів паливно-мастильних матеріалів для безперебійної роботи генераторів;
  • завершення оновлення даних про розташування Пунктів незламності та їх комплектації для відображення інформації в застосунку Дія.

У пресслужбі нагадали, що від кінця жовтня у застосунку Дія стала доступна карта Пунктів незламності. Та зазначили, що по карті можна знайти дорогу до найближчого пункту та перевірити наявність послуг у ньому.

Також у відомстві зазначили, що станом на середину листопада вже створено 13 301 “Пункт незламності”, що майже на 1200 більше від запланованої розрахункової кількості.

На Чернігівщині російські окупанти атакували з дрона автомобіль старости прикордонної громади.

З початку епідемічного сезону 1,3 мільйони українців перехворіли на ГРВІ, COVID-19 та грип. За останній тиждень (з 27 жовтня по 3 грудня) зареєстровано 157 951 випадок захворювання, із них 87 292 — серед дітей віком до 17 років.

Загальні кліматичні збитки внаслідок повномасштабного вторгнення РФ на територію України становлять понад 11 мільярдів доларів.

Швейцарія заморозила фінансові активи, що належать росіянам, на суму близько $8,81 млрд в межах санкцій, спрямованих на покарання РФ за повномасштабне вторгнення в Україну.

Лідер демократичної більшості у Сенаті США Чак Шумер вважає, що, якщо республіканці хочуть порушувати питання іміграції під час обговорення надання Україні військової допомоги, — вони мають надати широкі пропозиції демократам щодо своєї політики.