В Україні з’явилось ще 16 міст-героїв: Зеленський підписав указ

Джерело: Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про присвоєння 16 населеним пунктам України звання “Місто-герой”.

Зеленський зауважив, що у День захисників та захисниць України буде правильно відзначити також міста, які дуже часто беруть на себе найбільше в захисті, у стійкості.

“Сьогодні, у цей День захисників і захисниць, на Покрову, ми відзначаємо ще міста-герої – міста героїв. Я підписав указ. Міста, завдяки яким врятовані тисячі життів наших людей. Міста, які на захисті всієї нашої держави – у повному сенсі цих слів”.

Відтак, відтепер звання “Місто-герой” носитимуть:

  • Павлоград, Нікополь, Марганець (Дніпропетровська область)
  • Дружківка, Краматорськ, Костянтинівка, Покровськ, Слов’янськ (Донецька область)
  • Гуляйполе, Оріхів (Запорізька область)
  • Суми, Тростянець (Сумська область)
  • Вознесенськ, Баштанка (Миколаївська область)
  • Куп’янськ (Харківська область)
  • Старокостянтинів (Хмельницька область)

Глава держави резюмував, що пишається цими містами і має честь “представляти такий народ, такі міста, громади, таких хоробрих людей”.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.

У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.