В Україні запрацювали мобільні групи для підтримки ветеранів та їхніх родин
Джерело: Мінреінтеграції
В Україні розпочали роботу мобільні групи для підтримки ветеранів та їхніх родин.
На щотижневій нараді з питань ветеранської політики під головуванням віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук представили ініціативу від ГО “Простір Можливостей”.
Її суть полягає в тому, що ветерани і їхні родини навіть у найвіддаленіших громадах мають отримувати якісні та фахові послуги. Йдеться про оформлення документів, отримання пільг та соціальних гарантій, юридичне консультування, психосоціальну підтримку тощо.
Для цього створили спеціальні мобільні групи при Коаліції ветеранських просторів.
Насамперед мовиться про надання таких послуг на рівні районного центру, селища та села. У складі таких груп – юристи, психологи та кейс-менеджери.
Із середини грудня такі мобільні групи вже надають підтримку ветеранам та членам їхніх сімей на Миколаївщині, Одещині, Львівщині, Вінниччині та Хмельниччині.
Підтримку державі в цьому питанні надає український бізнес. Компанія “Укрнафта” закупила та передала спеціальні автомобілі для таких мобільних груп.
Незабаром схожі мобільні групи мають з’явитися на Сумщині, Чернігівщині та Рівненщині.
“Хочу подякувати всім, хто генерує та втілює такі проєкти. Також дякую всім, хто фінансово підтримує такі важливі для ветеранів ініціативи”, – резюмувала віцепрем’єрка.
- Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна повідомила, що наступного року держава впроваджує безоплатну психологічну допомогу для ветеранів та їхніх рідних.
- В Україні розпочинаються безоплатні ІТ-курси для ветеранів – навчання можливе як у групах, так і у форматі індивідуальних занять із ментором.
- Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна зауважила, що після перемоги України у війні з РФ приблизно чотири мільйони осіб будуть дотичними до ветеранської політики.
Пресслужба Google повідомила, що знімки для оновлених карт, на яких видно місця дислокації українських військових, зробили ще у 2023 році.
Станом на 16:00 вівторка, 5 листопада, від початку доби на фронті відбулося 75 бойових зіткнень.
Троє російських агентів, які коригували ракетні удари по аеродрому на Прикарпатті, отримали по 13 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Кабінет міністрів України вніс зміни до Порядку визначення та застосування граничних величин споживання електричної потужності. Згідно з новими правилами, графіки відключення електроенергії не будуть застосовуватися до об’єктів сил безпеки та оборони, а також мобільних операторів.
Військовий фахівець в галузі радіотехнологій та голова ГО “Центр радіотехнологій” Сергій Бескрестнов з позивним “Флеш” пояснив, чому українці помічають збій часу на їхніх телефонах.