В Україні засудили блокування автобусів з пасажирами на кордонізї Польщею

Джерело: Мінінфраструктури

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков провів невідкладні переговори з Яцеком Сєвєрою, головою Бюро національної безпеки Польщі, стосовно неприпустимості блокування кордону. Причиною стали повідомлення про блокування пасажирського транспорту.

У соціальних мережах поширили відео, на якому видно, як натовп польських протестувальників перешкоджає руху автобусів з пасажирами.

Кубраков підкреслив, що жінки та діти, які шукають притулку від війни і з різних причин повертаються додому, не можуть бути заручниками корпоративних інтересів.

За його словами, такі події та прояви несправедливого ставлення до українців на кордоні ЄС можуть бути використані російськими спецслужбами для провокації штучного конфлікту між нашими країнами.

“Ми очікуємо на конкретні дії польських колег, щодо недопущення таких ситуацій та вирішення проблеми загалом”, – заявив Кубраков.

У відповідь на зростаючу геополітичну напруженість та внутрішні виклики, КНР значно збільшила активність своїх шпигунських агентств, зокрема Міністерства державної безпеки (MSS). Це відомство посилило свої зусилля у сфері національної безпеки, звертаючи особливу увагу на зовнішні загрози.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

У Мілані італійська поліція здійснила арешт 13 охоронців тюрми, зокрема 12 з них працювали у в’язниці для неповнолітніх Чезаре Беккаріа. Їх підозрюють у катуванні та жорстокому поводженні з молодими ув’язненими.

Польські аграрії завершили блокування найбільшого вантажного пункту пропуску “Дорогуськ – Ягодин”, який з’єднує Польщу з Україною. Протест тривав з 9 лютого і закінчився 22 квітня о 13:00.