В Україну завезли партію небезпечних авокадо, в який виявили кадмій

Повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Івано – Франківській області в Facebook

Сьогодні, 8 серпня, повідомили, що до України потрапила партія небезпечного авокадо з Перу, що експортувалось з Польщі, у якому виявили кадмій.

Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області проінформувало про отримання інформаційного повідомлення стосовно виявлення кадмію в авокадо з Перу, що експортувалось з Польщі до України (отримувач: ТОВ “Вподобайка”, площа Десятого Квітня 1, к. 52, м. Одеса, 65009).

“Держпродспоживслужба в Івано-Франківській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області”, – зазначили в повідомленні.

Кадмій є важким металом, який може бути небезпечним для людини при високих рівнях впливу. Особливо небезпечним є довготривале вдихання кадмію або вживання харчових продуктів, що містять його у великих кількостях.

Станом на ранок 24 травня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

Уночі 24 травня війська РФ завдали ударів по залізничній інфраструктурі у Харківській області. Обійшлось без постраждалих, однак є значні руйнування.

У 2024 році Україна розраховує залучити ще три транші обсягом $4,5 млрд за програмою МВФ Механізму розширеного фінансування (Extended Fund Facility – EFF).

Південна Корея та Японія оголосили про санкції проти осіб, організацій та суден, які допомагають Росії купувати озброєння у Північної Кореї, порушуючи резолюцію Радбезу ООН.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого пошкоджено 11 приватних будинків.