В «Укренерго» повідомили, коли діятимуть графіки відключень світла 9 червня

Джерело: “Укренерго”

В НЕК “Укренерго” повідомили, що завтра, 9 червня, графіки погодинних відключень електроенергії діятимуть з 20:00 до 22:00.

Відключення застосовуватимуть як для промислових, так і для побутових споживачів по всій території України. 

Однак енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, не обмежуватимуть.

Нагадаємо, що сьогодні, 8 червня, стабілізаційні відключення електроенергії розпочнуться на дві години пізніше, аніж передбачалося раніше – з 18:00 і до 24:00.

За даними синоптиків у п’ятницю, 21 червня, в Україні очікується суха та тепла погода.

Уряд Канади долучиться до реалізації проєкту будівництва другої черги музею Голодомору-геноциду у Києві, зазначили під час зустрічі т.в.о. міністра культури Ростислава Карандєєва з представниками Посольства Канади в Україні.

Норвегія, Швеція та Фінляндія спільно погодили створення транспортного коридору для військових потреб. Відповідне рішення є відповіддю на потенційну необхідність перекидання збройних сил через кордони на тлі загрози з боку РФ.

У спільній заяві двох країн за підсумками візиту глави РФ Володимира Путіна до Ханої 20 червня мовиться, що В’єтнам та Росія “розширюватимуть співпрацю у низці сфер, зокрема в галузі оборони та безпеки”.

Перед початком Вашингтонського саміту Північноатлантичного альянсу, Сейм Латвії звернувся до парламентів країн-членів з закликом підтримати заявку України на вступ до Альянсу.