В Узбекистані під час масових заходів заборонили роздавати подарунки

Джерело: Радіо Озодлік

В Узбекистані заборонили масові заходи з безоплатною роздачею подарунків, як продуктів і інших товарів. Відповідну постанову підписав прем’єр-міністр Узбекистану Абдулла Аріпов.

“Забороняється залучати громадян до масових заходів шляхом безплатної роздачі харчових продуктів, товарів та інших товарно-матеріальних цінностей або їх продажу за надмірно заниженими цінами в межах реклами, акції та інших цілей”, – йдеться у документі.

Нагляд за виконанням вимог постанови виконуватимуть МВС та Нацгвардії. Вони контролюватимуть організаторів заходів та адміністрацію об’єктів, а також притягувати їх до адміністративної відповідальності за необхідності.

Причиною постанови є святкування 1 червня у парку “Ашхабад” у Ташкенті. Організатори роздавали безоплатні іграшки, але під час цієї акції до Дня захисту дітей утворилася тіснява.

Внаслідок цього на вулицях утворилися 10-бальні затори. Всього у парку зібралося близько 40 тисяч людей, що створило небезпеку для громадян.

Через порушення правил проведення масових заходів заарештували директора парку, його заступника та голову відділу реклами.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.