В Японії університети розроблятимуть власні правила щодо використання ШІ

Джерело: NHK

Міністерство освіти Японії попросило університети та технічні коледжі по всій країні розробити власні правила або рекомендації щодо використання генеративного штучного інтелекту (ШІ).

Цей крок є наступним після внутрішніх рекомендацій міністерства з використання генеративного штучного інтелекту для початкових, а також середніх шкіл на тлі стрімкого поширення цих технологій.

У своєму зверненні до навчальних закладів міністерство зазначило, що було б краще для кожного університету та коледжу схвалити власне рішення про те, як слід використовувати технології на основі штучного інтелекту з урахуванням запропонованих ними курсів та програм, а також внести зміни до інструкцій для таких систем.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) планує передати Україні 20 тисяч тонн металу для захисту об’єктів енергетики від російських обстрілів.

Україна та Словенія підписали угоду про надання 1,5 мільйона євро на гуманітарне розмінування.

В Україні, на десятому році війни та другому році повномасштабного вторгнення РФ, набирає популярності російський серіал “Слово пацана. Кровь на асфальте”.

30-річного ютубера Тревор Деніел Джейкоб з Ломпока, штат Каліфорнія, ув’язнили на шість місяців через опубліковане відео, на якому він навмисно розбиває свій літак.

Станом на 25 листопада 2023 року, через повномасштабну війну Росії проти України збитків зазнали 1 750 об’єктів культурної інфраструктури.