В Єврокомісії розслідують вплив TikTok, YouTube і Snapchat на психічне здоров’я

Джерело: Еuronews

Європейська комісія розпочала розслідування щодо впливу соціальних платформ TikTok, YouTube та Snapchat на психічне здоров’я користувачів.

Мета розслідування – з’ясувати, як ці платформи використовують алгоритми для рекомендацій відео та як вони впливають на вразливі групи людей. Наприклад, через контент, що пропагує самоушкодження, порушення харчової поведінки, депресію та наркотичні залежності.

Увагу приділяють також таким функціям, як автоматичне відтворення та нескінченне прокручування, і заходам, які впроваджені для захисту користувачів від шкідливого контенту.

Розслідування проводиться в межах Європейського закону про цифрові послуги (DSA), який зобов’язує великі онлайн-платформи з понад 45 мільйонами користувачів щомісяця дотримуватися високих стандартів прозорості. Платформи, що не нададуть необхідну інформацію або нададуть хибні дані, можуть отримати значні штрафи.

Цей процес є початковим етапом, після якого Єврокомісія вирішить, чи порушувати офіційне провадження на основі отриманих відповідей.

Чемпіонка Паралімпійських ігор серед спортсменів із порушеннями зору виявилася повністю зрячою. Через це представницю збірної Азербайджану довічно дискваліфікували.

Після початку повномасштабної російсько-української війни Вірменія відмовилась від озброєння з РФ, натомість закуповуючи його у Франції та Індії.

Журналіст “Радіо Свобода” Рікард Йозвяк повідомив, що посли Європейського Союзу погодили новий пакет санкцій проти Росії.

Відсутність компромісу щодо припинення російсько-української війни з боку президента РФ Володимира Путіна призвела до того, що тепер США розглядають його як перешкоду для миру.

Служба безпеки України затримала агента ФСБ, який шпигував на користь ворога на найгарячішому напрямку фронту – Покровському.