В Запоріжжі внаслідок обстрілу поранено власкорку Укрінформу та журналістку ТСН

Джерело: Укрінформ, ТСН

Внаслідок російського обстрілу Запоріжжя 5 квітня власкорка Укрінформу Ольга Звонарьова та журналістка ТСН Кіра Овес зазнали поранення.

Фотокореспондент Укрінформу Дмитро Смольєнко повідомив про поранення Ольги Звонарьової.

“Був обстріл, і до нас прилетіло. Все відбулося на моїх очах”, – сказав Дмитро.

У виданні зазначили, що Ольгу поранено в ногу й зараз вона знаходиться в операційній.

Фото: Укрінформ

В Укрінформі розповіли, що за час повномасштабного вторгнення Ольга Звонарьова та Дмитро Смольєнко підготували сотні репортажів з гарячих точок регіону.

Журналістка ТСН Кіра Овес разом з іншими медійниками знімала наслідки попереднього удару по Запоріжжю. 

Фото: ТСН

Відомо, що ворог двічі атакував місто. Внаслідок першого удару загинуло двоє людей та ще шестеро – зазнали поранення.

Згодом російські загарбники вдруге атакували те ж саме місце. В ТСН зазначають, що саме внаслідок другого удару постраждали журналісти.

Нагадаємо, що сьогодні, 5 квітня, російські загарбники атакували територію обласного центру Запоріжжя, внаслідок чого загинуло троє осіб, ще 13 – зазнали поранень, четверо з них – у важкому стані.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.