«Вагітна у 16» та 32-річний чоловік: IT-школа звільнила вчителя, що брав участь у телешоу

Джерело: Robocode в Instagram

Викладача дитячої IT-школи Robocode, який з’явився в одному з епізодів “Вагітна у 16” і став причиною дискусій в інтернеті, звільнено.

Скриншот: СТБ

У компанії заявили, що викладач працював як частково зайнятий, і його участь в телепроєкті не мала жодного відношення до IT-школи. Проте після виходу цього епізоду його пари скасовано, а самого його звільнили.

“Наше завдання – не допустити таких випадків у майбутньому, а також донести “ненормальність” таких дій з боку дорослої людини (не тільки з позиції викладача), моральні та соціальні наслідки”, – йдеться у дописі Robocode.

Довідка. У випуску “Вагітна у 16” розповідалося, що героїня шоу Людмила закохалася у свого вчителя інформатики на ім’я Сергій. Зазначалося, що на той момент їй було 15 років, а йому – 32. Це призвело до бурхливої реакції в мережі.

Сама дівчина у своїх соцмережах заявила, що в епізоді були неточності стосовно віку – їй вже 21 рік, а дитині – 3 роки. Вона також повідомила, що перебуває у шлюбі з Сергієм.

Читайте також: Педофілія і “Вагітна у 16” — огляд скандального третього випуску

Епізоди нового сезону “Вагітна у 16” знято у 2021 році, до повномасштабної війни з РФ. Прем’єра планувалася на 2023 рік, але через суспільну реакцію її було відкладено.

Скриншот: Instagram / @__l_udmila

Аналітик відділу досліджень зовнішньої та оборонної політики Американського інституту підприємництва Бреді Африк зауважив, що росіяни збільшують кількість барж біля Керченського мосту для його захисту від дронів ЗСУ.

Компанія ДТЕК до жовтня планує відновити 60-70% генерації, яку вона мала до початку масованих російських обстрілів у березні цього року. 

Київський футбольний клуб “Динамо” скасував усі двосторонні заходи з белградським ФК “Партизан” через їхню участь у змаганнях на території Росії.

Грецькі острови, зокрема Лерос, Сіфнос, Крит і Кефалонія, зараз переживають значну кризу водопостачання. Вони оголосили надзвичайний стан через нестачу води, а влада намагається розв’язати проблему шляхом опріснення морської води. Проблема актуальна через те, що острови готуються до прибуття мільйонів туристів найближчими тижнями. 

Мер Києва Віталій Кличко повідомив, що власники садиби Зеленського зобов’язались відновити її. Історичну будівлю знесли 19 липня.