Вбивство Фаріон: поліція розглядає дві версії

Джерело: глава МВС України Ігор Клименко

Правоохоронці розглядають дві основні версії вбивства політикині та мовознавиці Ірини Фаріон.

За повідомленням міністра, який після інциденту прибув до Львова, зараз поліціянти разом зі Службою безпеки здійснюють комплексні заходи, аби відшукати особу, яка здійснила постріл в Ірину Фаріон.

“Паралельно використовуємо технічні можливості для ідентифікації нападника”, – повідомив Клименко.

Щодо версій вбивства політикині, то поки їх дві:

  • особиста неприязнь
  • громадсько-політична діяльність Ірини Фаріон

Окрім цього, у поліції не виключають, що її вбивство може бути замовним.

“Зібрали оперативну інформацію, яку наразі перевіряють – зарано виносити її назагал. Правоохоронці працюють. Мої співчуття родині та близьким Ірини Фаріон. Світла памʼять”, – резюмував Клименко.

Що передувало?

Увечері 19 липня в одному з дворів Льова скоїли замах на Ірину Фаріон. Невстановлена на цей час особа вистрелила політикині у скроню, коли та вийшла з під’їзду свого будинку.

Сусіди бачили стрільця, який був у рукавичках, а на його пістолеті був глушник.

Після замаху Фаріон госпіталізували у критичному стані. Кілька годин медики боролись за її життя, проте близько 23:20 вона померла. Ірині Фаріон було 60 років.

Президент України Володимир Зеленський прокоментував закриття посольств та інших структур 20 листопада через інформацію про можливу масовану атаку росіян по Україні.

“Букви” підготували підбірку фільмів та мультфільмів, які вийдуть на екрани вже в грудні.

Польський прем’єр-міністр Дональд Туск заявив, що російсько-українська війна переходить у вирішальну фазу. До цього рідко використання однієї ракети викликало таке занепокоєння. Загроза глобального конфлікту є серйозною та реальною, сказав він сьогодні зранку.

20-річного норвезького студента, який працював охоронцем у посольстві США в Осло, заарештували за підозрою в шпигунстві на користь Росії та Ірану, повідомляє влада Норвегії.

Володимир Путін ухвалив рішення про серійне виробництво новітньої ракети “Орєшнік”, якою росіяни атакували Дніпро.