Вчені розробили технологію на основі ШІ, здатну імітувати почерк людини

Джерело: Bloomberg

Дослідники зі Абу-Дабі, ОАЕ, розробили технологію на основі штучного інтелекту, яка може імітувати почерк людини.

За словами фахівців з Університету штучного інтелекту імені Мохамеда бін Заїда (MBZUAI) в Абу-Дабі, технологія здатна відтворювати почерк людини на основі лише кількох абзаців письмового матеріалу.

Для досягнення такого результату дослідники використали трансформаторну модель – тип нейронної мережі, призначеної для вивчення контексту та значення послідовних даних.

Окрім того, технологія може навчатися та писати англійською мовою і, з певним успіхом, французькою. Розробники зауважили, що вони все ще намагаються додати до цього списку арабську мову.

Видання додає, що команда MBZUAI отримала патент Відомства з патентів і товарних знаків США на розроблену систему штучного інтелекту.

“Нам доведеться привернути увагу громадськості та розробити інструменти для боротьби із підробкою”, – попередив Хішам Чолаккал, доцент відділу комп’ютерного бачення MBZUAI.

Дослідники також оголосили про наміри застосувати нову технологію ШІ до реальних програм протягом кількох місяців та зазначили, що шукають комерційних партнерів.

“Потенціал цієї розробки величезний, від розшифровки почерку лікарів до створення персоналізованої реклами”, – уточнив Рао Мухаммад Анвер, доцент відділу комп’ютерного бачення MBZUAI.

Зранку 11 липня російські війська з артилерії обстріляли заклад охорони здоровʼя у Білозерці, що на Херсонщині. Пошкоджено будівлю медзакладу, постраждав пацієнт та двоє працівників.

Міністр міграції Швеції Юган Форсселл заявив, що “шокований і наляканий” крайньо правим активізмом свого сина-підлітка.

Посол України в Туреччині Наріман Джелялов подарував президенту Реджепу Таїпу Ердогану керамічний “Dostluk Kalkanı” (“Щит дружби”).

В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.

Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.