Вчені розробили технологію на основі ШІ, здатну імітувати почерк людини

Джерело: Bloomberg

Дослідники зі Абу-Дабі, ОАЕ, розробили технологію на основі штучного інтелекту, яка може імітувати почерк людини.

За словами фахівців з Університету штучного інтелекту імені Мохамеда бін Заїда (MBZUAI) в Абу-Дабі, технологія здатна відтворювати почерк людини на основі лише кількох абзаців письмового матеріалу.

Для досягнення такого результату дослідники використали трансформаторну модель – тип нейронної мережі, призначеної для вивчення контексту та значення послідовних даних.

Окрім того, технологія може навчатися та писати англійською мовою і, з певним успіхом, французькою. Розробники зауважили, що вони все ще намагаються додати до цього списку арабську мову.

Видання додає, що команда MBZUAI отримала патент Відомства з патентів і товарних знаків США на розроблену систему штучного інтелекту.

“Нам доведеться привернути увагу громадськості та розробити інструменти для боротьби із підробкою”, – попередив Хішам Чолаккал, доцент відділу комп’ютерного бачення MBZUAI.

Дослідники також оголосили про наміри застосувати нову технологію ШІ до реальних програм протягом кількох місяців та зазначили, що шукають комерційних партнерів.

“Потенціал цієї розробки величезний, від розшифровки почерку лікарів до створення персоналізованої реклами”, – уточнив Рао Мухаммад Анвер, доцент відділу комп’ютерного бачення MBZUAI.

Джерело: The Ring Олександра Усика, українського боксера, оголосили найкращим спортсменом у світі згідно з рейтингом…

Українська співачка Джамала анонсувала нову пісню “Люблю”, яка, схоже, вийде на платформах 24 травня. В опублікованому відео в Instagram видно, як вагітна Джамала виконує приспів, тримаючись за живіт.

Міжнародний кримінальний суд (МКС) оголосив про намір подати ордери на арешт лідерів ХАМАСу та прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Причиною назвали воєнні злочини та злочини проти людяності, пов’язані з подіями 7 жовтня та війною в Газі.

Американський актор Дебні Коулмен, відомий ролями у фільмах “З дев’ятої до п’ятої” та “Тутсі”, помер у віці 92 років.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.