Вчені: текіла — найкорисніший алкогольний напій

Джерело: New York Post

Результати нового дослідження, проведеного Центром поведінкових і соціальних наук з вивчення алкоголю та залежності Школи громадської охорони здоров’я Університету Брауна, засвідчили, що текіла – найкорисніший алкогольний напій.

Текілу виготовляють із рослини агави, в якій мало цукру та вуглеводів. На відміну від лікерів, отриманих із зерна, текіла природно не містить глютену.

Науковці встановили, що агава в текілі не засвоюється і не підвищує рівень цукру в крові так сильно, як інші алкогольні напої.

Агава містить такі сполуки, як фруктани та фруктоолігосахариди, які можуть функціонувати як пребіотики та сприяти здоровій мікрофлорі кишківника, покращувати травлення та потенційно полегшувати проблеми з ШКТ.

За словами експертів, коли ми вживаємо алкоголь, він розпадається на ацетальдегід, токсин і відомий канцероген, який пошкоджує ДНК організму та не дає йому відновити пошкодження. Хоча текіла також викликає вироблення ацетальдегіду, процес відбувається повільніше, що може принести користь людям наступного ранку та в довгостроковій перспективі.

Водночас зазначається, що основною причиною похмілля є наявність продуктів бродіння, відомих як конгенери. Прозора текіла, виготовлена ​​зі 100-відсоткової блакитної агави, має менше конгенерів, ніж інші напої.

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.