Вчені з Китаю створили діамант із квітів
Джерело: Oddity Central
Група китайських науковців в Лояні, провінція Хенань, створила 3-каратний діамант з вуглецевих елементів, отриманих із червоних півоній. Діамант став першим у світі, створеним із квіткових матеріалів.
Діамант подарувала компанія Luoyang Time Promise Co., яка спеціалізується на виробництві штучних діамантів, Національному саду піонів Лояна. Це подарунок символізує єднання традиційної китайської культури та сучасних технологій.

Фото: Wim Hovens/Unsplash
Вирощування діаманта здійснювалося за допомогою спеціалізованої технології екстракції біогенного вуглецю, яка включає обробку органічного матеріалу в умовах високої температури та тиску для перетворення його на кристалічну форму. Генеральний директор Luoyang Time Promise Co., Ван Цзін, заявив, що алмаз оцінюється в 300 000 юанів (близько 41 тисячі доларів).
Технологія, що дозволяє перетворювати вуглець із нетрадиційних джерел, таких як волосся, кістки та тепер квіти, відкриває нові перспективи для виробництва штучних діамантів. Цей інноваційний підхід китайських науковців може стати значущим внеском у глобальну ювелірну промисловість.
- Вчені заявили, що до кінця століття більшість населення світу може бути під загрозою зараження хворобами, які переносять комахи, такими як малярія та денге.
- Вчені з Бразилії виявили, що деякі жаби кричать із великою гучністю, проте люди не чують цієї частоти.
Триває 1583-тя доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.
25 червня відзначають День моряка, Всесвітній день Вітиліго, День кольорового ТБ та Всесвітній день боротьби з коридою. Християни сьогодні згадують преподобномученицю Февронію.
За даними синоптиків у четвер, 25 червня, у частині областей очікуються короткочасні опади.
Троє суддів Міжнародного кримінального суду подали позов проти Дональда Трампа та його адміністрації через санкції, запроваджені проти них минулого року. Вони стверджують, що обмеження були незаконними й мали на меті покарати суддів за їхні рішення.
Канадсько-бельгійський електронний музикант Apashe оголосив про повернення до Києва з концертом 28 серпня. Артист заявив, що давно хотів знову виступити в Україні, а свій гонорар передасть фонду Children of Heroes.