Вчені з Китаю створили діамант із квітів

Джерело: Oddity Central

Група китайських науковців в Лояні, провінція Хенань, створила 3-каратний діамант з вуглецевих елементів, отриманих із червоних півоній. Діамант став першим у світі, створеним із квіткових матеріалів.

Діамант подарувала компанія Luoyang Time Promise Co., яка спеціалізується на виробництві штучних діамантів, Національному саду піонів Лояна. Це подарунок символізує єднання традиційної китайської культури та сучасних технологій.

Фото: Wim Hovens/Unsplash

Вирощування діаманта здійснювалося за допомогою спеціалізованої технології екстракції біогенного вуглецю, яка включає обробку органічного матеріалу в умовах високої температури та тиску для перетворення його на кристалічну форму. Генеральний директор Luoyang Time Promise Co., Ван Цзін, заявив, що алмаз оцінюється в 300 000 юанів (близько 41 тисячі доларів).

Технологія, що дозволяє перетворювати вуглець із нетрадиційних джерел, таких як волосся, кістки та тепер квіти, відкриває нові перспективи для виробництва штучних діамантів. Цей інноваційний підхід китайських науковців може стати значущим внеском у глобальну ювелірну промисловість.

Дональд Трамп різко розкритикував Джаніс Льюїс Джордж, яка, за його словами, майже напевно стане меркою Вашингтона. Він звинуватив її у намірах послабити міграційну політику, протидію злочинності та роботу поліції.

Німецький автовиробник Volkswagen обговорює масштабний план реструктуризації, котрий може передбачати закриття чотирьох заводів у Німеччині та скорочення до 100 тисяч працівників на тлі тиску з боку китайських конкурентів і падіння попиту в Європі.

Принцеса Уельська Кейт повідомила, що за 24 години піднялася на три найвищі вершини Великої Британії. Благодійний виклик вона присвятила збору коштів для The Royal Marsden Cancer Charity, яка підтримує лікарню, де вона проходила лікування від раку.

Власниця нового будинку у Нижній Саксонії заявила, що після виїзду орендарів з України не дорахувалася кухні, сантехніки, теплового насоса, системи теплої підлоги тощо.

Колишній президент США Джо Байден використав промову на гала-вечорі демократів, щоб атакувати Дональда Трампа напередодні проміжних виборів. Серед його головних претензій були проєкти Трампа у Вашингтоні, відносини з Путіним і політика щодо НАТО.