Велика Британія оголосила про нові санкції проти «воєнної машини Путіна» в Україні

Джерело: The Telegraph

У міністерстві закордонних справ Великої Британії сьогодні, 6 грудня, оголосили про нові санкції проти російської “воєнної машини” в Україні.

Нові санкції забороняють британським фірмам мати справу з підприємствами та окремими особами у таких країнах, як Білорусь, Китай, Сербія, Туреччина, ОАЕ, Узбекистан та інші.

В заяві МЗС Великої Британії зазначено, що 46 нових санкцій стосуються “осіб і груп, які постачають і фінансують військову машину Путіна”. 

Серед них “три суб’єкти, які підтримують мережу Wagner Group і чотири оператори суден так званого “тіньового флоту”, які Росія використовує для пом’якшення удару пов’язаних з нафтою санкцій, накладених Великою Британією разом із партнерами з G7”.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що внаслідок постійних російських обстрілів на підконтрольній території Запорізької області знеструмлено 50 населених пунктів.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.

Російські війська збільшили використання безпілотників для розвідки на передовій лінії. Вони застосовують безпілотні літальні апарати різних типів, таких як Supercam, ZALA, “Орлани” тощо, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Резидента агентурної мережі ФСБ, який коригував повітряні атаки РФ на Запоріжжя, засудили до 15 років ув’язнення.

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін повідомив, що ситуація під Авдіївкою “дуже складна”, проте українські підрозділи “втілюють контратакуючі заходи”.