Велика Британія заборонила Наомі Кемпбелл опікуватись благодійною організацією

Джерело: Reuters

Велика Британія заборонила супермоделі Наомі Кемпбелл бути довіреною особою благодійної організації після того, як розслідування виявило, що кошти, зібрані на добрі справи, використовувалися на “нерозумні витрати”.

54-річна Кемпбелл, народжена в Лондоні, була в елітій групі супермоделей, які домінували на подіумах і обкладинках журналів з 1990-х років. Вона заснувала Fashion For Relief у 2005 році, щоб зібрати кошти на гуманітарні цілі, влаштовуючи покази.

Однак розслідування, опубліковане благодійною комісією щодо організації, виявило численні випадки неналежної поведінки, і комісія заявила, що в результаті заборонила Кемпбелл та ще двом особам опікуватися цією організацією.

Регулятор виявив, що у 2016-2022 роках лише 8,5% витрат Fashion for Relief було спрямовано на благодійні гранти. Несанкціоновані виплати в розмірі 290 000 фунтів стерлінгів (388 000 доларів) були здійснені одному з довірених осіб, а також гроші витрачали на обслуговування номерів, спа-процедури та сигарети. Комісія не вважає такі покупки “розумними витратами”.

“За законом опікуни зобов’язані приймати рішення, які відповідають інтересам їхньої благодійної організації, а також виконувати свої юридичні обов’язки та відповідальність. Наше розслідування виявило, що опікуни цієї благодійної організації цього не зробили”, — сказав заступник директора благодійної комісії Тім Хопкінс. 

Регулятор стягнув понад 400 000 фунтів стерлінгів з Fashion For Relief, які були використані для погашення зобов’язань, а залишок направили іншим благодійним організаціям.

Представники Кемпбелл відмовилися від коментарів.

У Великій Британії відкликали понад 11 тисяч флаконів очних крапель Zaditen через проблеми на виробництві, що могло призвести до нестерильності препарату.

Канадський попспівак Джастін Бібер неочікувано для шанувальників представив свій новий музичний альбом під назвою “Swag”.

Федеральний апеляційний суд США у Вашингтоні відхилив угоду про визнання вини Халіда Шейха Мохаммеда — головного обвинуваченого в організації терактів 11 вересня 2001 року.

Співробітники Служби безпеки України під час проведення спецоперації ліквідували агентів російських спецслужб, які за завданням ФСБ РФ здійснили убивство полковника СБУ в Києві.

Американський журналіст Такер Карлсон закликав позбавляти громадянства американців, які воювали на боці України або Ізраїлю.