Великий акцент нічної атаки росіян був на Полтавську область — речник

Джерело: телемарафон

У ніч на 1 листопада ЗС РФ випустили по Україні декілька хвиль ударних дронів. Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат звернув увагу, що росіяни обрали пріоритетною ціллю Полтавську область.

Атака цієї ночі була схожа на попередні. Водночас цього разу РФ збільшила кількість засобів, які направила проти українців.

“У більшості регіонів була оголошена повітряна тривога. Великий акцент атаки був на Полтавську область. Атакували в декілька хвиль, виходили дрони групами, потім розділялися попарно, поштучно і фактично пролітали аж до західних регіонів”, – пояснив він.

За його словами, ціллю росіян є не лише вдарити по об’єктах, але і знайти слабкі місця у протиповітряній обороні України.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.