Венс звинуватив WSJ у перекручуванні його слів про Трампа і Росію

Джерело: Джей Ді Венс/X

Віцепрезидент США Джей Ді Венс звинуватив The Wall Street Journal у перекручуванні його слів про позицію президента Дональда Трампа щодо Росії в інтерв’ю, яке він дав цьому виданню.

“Президент Трамп є найкращим укладачем угод і принесе мир у регіон, припинивши війну в Україні. Як ми завжди говорили, американські війська ніколи не повинні піддаватися небезпеці там, де це не сприяє американським інтересам і безпеці. Ця війна йде між Росією і Україною”, – написав він.

За словами Венса, в публікації сказано, ніби він пообіцяв вдарити по Росії санкціями і, можливо, військовими діями, якщо Путін не погодиться на мирну угоду, яка гарантує незалежність України.

“Є економічні інструменти впливу, є, звичайно, і військові інструменти впливу”, які США можуть використати проти Росії. Але “президент хоче мати продуктивні переговори, як з Путіним, так і з Зеленським”, – зазначив Венс.

Віцепрезидент США наголосив, що подача виданням його слів вводить в оману читачів.

“Той факт, що WSJ перекрутив мої слова є абсурдним, але це не дивно, враховуючи, що вони витратили роки на те, щоб за кордоном без необхідності розміщали більше американських синів і дочок в уніформі”, – додав він.

Раніше The Wall Street Journal опублікував інтерв’ю, в якому Джей Ді Венс нібито заявив, що США може запровадити санкції проти Росії, і, можливо, вжити військових кроків, якщо лідер Росії Володимир Путін не погодиться на мирну угоду з Україною, що гарантує довгострокову незалежність Києва.

Нідерланди внесуть до Фонду підтримки енергетики України 65 млн євро.

Ізраїльсько-німецький комік Шахак Шапіра висміяв Будапештський меморандум, за яким Україна відмовилась від ядерної зброї у 1994 році.

В одній з приватних стоматологій Києва під час лікування зубів помер 7-річний хлопчик.

Результати опитування The Guardian показали, що кожен п’ятий американець планує назавжди відмовитись від компаній, які змінили свою політику відповідно до вимог президента США Дональда Трампа.

Найбільші військові держави Європи, що входять до НАТО, розробляють плани щодо поступового взяття на себе більшої відповідальності за оборону континенту замість США.