Вербицького звільнено з посади заступника Генпрокурора

Джерело: Офіс генерального прокурора“Інтерфакс-Україна”

Заступник Генпрокурора Дмитро Вербицький написав заяву про звільнення за власним бажанням на тлі кримінального провадження щодо можливого незаконного збагачення. Наказ про звільнення вже підписав Генеральний прокурор Андрій Костін.

Інтерфакс-Україна взяло коментар у Вербицького, який сказав, що написав заяву про звільнення для збереження репутації відомства.

“Усвідомлюючи важливість збереження репутації державного органу, який я представляю, вважаю своє рішення правильним”, — сказав він.

Ексзаступник генпрокурора наголосив, що надалі захищатиме свої честь і професійну репутацію. Він очікує завершення службового розслідування і перевірки НАЗК.

Володимир Зеленський та Дональд Трамп у межах сьогоднішньої телефонної розмови поговорили про можливість візиту експрезидента США до України та їх особисту зустріч.

Прощання з Іриною Фаріон відбудеться у Львові.

Якщо чинний лідер США Джо Байден вирішить не балотуватись на пост президента цьогоріч, то, найімовірніше, кандидаткою від Демократичної партії стане віцепрезидентка Сполучених Штатів Камала Гарріс.

19 липня в центрі Києва незаконно знесли історичну будівлю — Садибу Зеленських, збудовану у 1890 році. Поліція відкрила кримінальне провадження, а міська влада засудила знесення як “зухвале та цинічне самоуправство”.

Херсонський фермер Андрій Целеп другий рік поспіль вирощує кавуни на правобережній частині області. До цього він мав поля на лівобережжі Херсонщини, яка зараз тимчасово окупована росіянами.