Відтепер школярі зможуть самостійно повідомити про булінг в школі до МОН

Джерело: пресслужба Міністерства освіти і науки України

Міністерства освіти і науки України запровадило нову впровадило опцію, згідно з якою учні зможуть швидкого повідомляти про випадки булінгу у школі. 

Учень самостійно або за допомогою батьків може заповнити анкети та надіслати скаргу про випадки булінгу в навчальному закладі.

Як повідомити про випадки булінгу онлайн?

  • Зайдіть на сайт АІКОМ та натискайте кнопку “Повідомити про булінг”.
  • Зареєструйтесь або увійдіть в уже наявний акаунт. 
  • Заповніть анкету.
  • Натисніть “Продовжити” та підтвердіть заяву. 
  • Ознайомтеся з рекомендаціями щодо того, як реагувати на булінг.

Якщо заяву створює дитина, то вона матиме можливість залишити заявку анонімно, батьки або інші законні представники повинні зазначити свої дані.

Надіслану заяву отримує директор/-ка школи і протягом доби має відреагувати на звернення: скликати спеціальну комісію, де буде обговорено цей випадок та визначено подальші дії щодо сторін булінгу у класі, де стався такий випадок.

За необхідності також можуть залучити соціальних працівників, представників поліції та інші служби.

З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.

 Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.

2 липня внаслідок вибуху поблизу Житомира загинули щонайменше дві особи. Глава Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко повідомив деталі інциденту, зазначивши, що у населеному пункті десятки знищених будівель та багато постраждалих, зокрема діти.

1 липня журналіста Максима Коцюбинського доправили до відділку поліції в Києві вже після того, як він відзняв матеріал про те, що міністерка юстиції Ольга Стефанішина користується квартирою, котру не вказала у декларації.

У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.