Відтепер у «Дії» можна замовити доставку посвідчення водія у відділення «Укрпошти»

Джерело: Мінцифри

Відтепер у застосунку “Дія” можна замовити доставлення водійського посвідчення у відділення “Укрпошти” або кур’єром.

Від травня цього року в “Дії” можна в декілька натискань подати заяву про заміну водійського посвідчення. Послуга доступна для водіїв, які змінили прізвище, бажають обміняти пластик на цифровий документ, втратили чи пошкодили водійське або отримали тимчасове посвідчення на 2 роки і хочуть замінити його на постійне.

Після отримання послуги новий пластиковий документ потрібно було забирати у сервісному центрі МВС. Однак тепер доставку нового водійського можна замовити в “Дії” на відділення “Укрпошти” чи кур’єром на будь-яку зручну адресу.

Як замовити доставку нового водійського посвідчення в “Дії”?

  • авторизуйтеся в застосунку;
  • перейдіть до меню “Послуги” та натисніть “Заміна посвідчення водія” або на значок контекстного меню на цифровому водійському й виберіть Замінити посвідчення;
  • зазначте причину заміни документа;
  • виберіть тип посвідчення – цифрове+пластик;
  • вкажіть спосіб доставки – самовивіз з відділення “Укрпошти” або доставка кур’єром за вказаною адресою;
  • укажіть контактні дані;
  • підпишіть заяву.

Після цього протягом 10 хвилин маєте оплатити послугу, інакше заява анулюється. І все – чекайте на сповіщення від “Укрпошти” чи повідомлення від кур’єра.

21 квітня переважна більшість сербів на півночі Косово бойкотували місцевий референдум стосовно того, чи слід усунути мерів-албанців чотирьох муніципалітетів, чиє призначення призвело до хвилі протистоянь минулого року.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…