Відтепер українці можуть замовити міжнародну доставку посвідчення водія у 17 країнах Європи

Зображення: Ігор Клименко/Telegram

Джерело: Ігор Клименко у Telegram

Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко повідомив, що вже у 17 країнах Європи для українців є доступною міжнародна доставка посвідчення водія.

Сьогодні, 19 січня, цю послугу запускають для громадян України у Болгарії, Франції, Нідерландах, Туреччині та Австрії.

За словами очільника МВС, за майже 3 місяці від запровадження сервісу, отримано вже близько 3 тисяч заявок на виготовлення водійських документів. Найбільший попит – у Польщі.

Замовлення можна зробити у декілька кліків. Міжнародне доставлення здійснюється у терміни близько 15 днів.

“Це одна з найпопулярніших сервісних послуг МВС за кордоном, тому ми постійно працюємо над розширенням списку країн, де вона буде доступною”, – зазначив міністр внутрішніх справ України.

Після поїздки канцлера Німеччини Олафа Шольца до Китаю глава опозиційного Християнсько-демократичного союзу Фрідріх Мерц поклав на уряд у Пекіні часткову відповідальність за численні війни та кризи по всьому світу.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.