Війна в Ізраїлі відвертає увагу світу від агресії Росії проти України — Дуда

Джерело: Polsat News

Президент Польщі Анджей Дуда наголосив, що загостренні ситуації навколо Ізраїлю “грає на руку” Росії, оскільки відвертає увагу від російсько-української війни.

“Без сумніву, що так (ця ситуація має вплив, – ред.). Безумовно, це сприяє Росії і російській агресії проти України, це відволікає увагу світу”, — підкреслив Дуда.

Лідер Польщі додав, що нині спостерігається багато спекуляцій навколо цієї теми. Крім того, у цьому контексті найбільше згадується Росія та Іран.

Він наголосив, що Варшава у цій ситуації повинна дбати про свої інтереси та власних громадян, які перебувають у зоні бойових дій. Одним з таких питань є їхня евакуація повітряним шляхом до Польщі.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.