Війська РФ атакували бригаду «швидкої» у Херсонській області

Джерело: Херсонську ОВА

ЗС РФ атакували бригаду швидкої допомоги в Бериславському районі Херсонської област. На щастя, медичний персонал не постраждав.

“Подія трапилася у Бериславському районі. Ворог вдарив з безпілотника по медиках, які поверталися з виклику”, – йдеться в повідомленні.

Медичний автомобіль зазнав пошкодження, однак, за даними ОВА, його екіпаж був у безпеці.

“На щастя, лікарі не постраждали”, – констатували в адміністрації.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.

Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” генерал Олександр Тарнавський розповів, що за добу Сили оборони знищили або нейтралізували 212 дронів росіян на Таврійському напрямку.

Упродовж 2024 року Україна має намір отримати фінансову допомогу в розмірі 11,8 мільярда доларів від Сполучених Штатів Америки (США). Цю інформацію озвучив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль на форумі “Україна. Рік 2024”.

Половина поставок озброєння не надходить в Україну вчасно, що ускладнює ведення бойових операцій на фронті.