Військові подали 10 000 рапортів через застосунок «Армія+» за два місяці роботи сервісу

Джерело: Міністерство оборони України

З 8 серпня військові подали понад 10 000 електронних рапортів у застосунку “Армія+”. Ці документи, підписані захисниками та подані через Армія ID, мають таку ж юридичну силу, як і паперові.

Джерело: Міністерство оборони України

“Кількість поданих рапортів зростає щодня на 150-200. І це дуже хороший показник, оскільки все більше військовослужбовців відчувають переваги електронних рапортів, які не губляться та створюються швидко та без помилок, на відміну від паперових”, – зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Більше ніж 1 000 військових частин впровадили застосунок “Армія+”. У системі електронного документообігу вже опрацьовано близько 4 000 електронних рапортів, з яких кожен четвертий належить десантно-штурмовим військам, які лідирують у цьому процесі.

Зараз в Армія+ доступні 11 видів рапортів, розподілених на чотири категорії: на відпустку, видача направлення, направлення та на допомогу. Незабаром з’являться нові.

Джерело: Міністерство оборони України

Міноборони переконують, що застосунок “Армія+” є безпечним і захищеним. Персональні дані не зберігаються на пристрої, а беруться з зовнішніх реєстрів. Застосунок працює на хмарній інфраструктурі та має атестат комплексної системи захисту інформації.

  • У Міноборони поінформували, що відтепер військовим для замовлення продуктів харчування не потрібно роздруковувати і підписувати документи в паперовому вигляді. Для цього вони можуть використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на первинних документах.
  • 22 серпня на Міжнародному ветеранському форумі “Україна. Ветерани. Єдність” міністр оборони України Рустем Умєров анонсував запуск мережевого мобільного застосунку для ветеранів “Ветеран+”.
  • У 2024 році в застосунку “Резерв+” планують впровадити кілька нових функцій, зокрема електронне направлення на ВЛК, онлайн-вишколи, відстрочки для студентів і багатодітних батьків, а також онлайн-рекрутинг.

З моменту, коли російські війська почали масово застосовувати ударні дрони “Шахед”, кожна українська ніч походить на випробування. Виготовлені за іранськими кресленнями і модифіковані в Росії, ці безпілотники стали головним знаряддям терору проти цивільного населення.

 Боронячи Україну, на фронті загинув заступник командира 110 окремої механізованої бригади Дмитро Романюк.

У Держдепі заперечили призупинення військової допомоги Україні. Речниця Державного департаменту США Теммі Брюс наголосила, що рішення Вашингтона не означає повне припинення військової допомоги Україні.

Рішення адміністрації Дональда Трампа зупинити частину військової допомоги Україні стосувалось озброєння, вже розміщеного на складах у Польщі.

Народний депутат Олексій Гончаренко та Центр стратегічних комунікацій спростували інформацію щодо скасування американських санкцій проти Росії.