Віктора Павлущика обрали переможцем конкурсу на посаду Голови НАЗК

Джерело: пресслужба НАБУ

25 лютого Конкурсна комісія з відбору на посаду Голови НАЗК оголосила переможцем Віктора Павлущика. Усі шість членів комісії одноголосно проголосували за його кандидатуру.

У комісії вважають, що Павлущик володіє професійним досвідом, знаннями та якостями для виконання посадових обов’язків Голови НАЗК, а також відповідає критеріям компетентності та доброчесності. Наразі Віктор Павлущик старший детектив – керівник відділу детективів Національного антикорупційного бюро України.

Нині у НАЗК очікують на відповідне рішення Уряду, яким мають затвердити кандидатуру.

Зауважимо, 2 жовтня 2019 року Верховна Рада України ухвалила закон, що змінив модель управління НАЗК з колегіальної на одноособову.

13 листопада 2023 року на офіційній вебсторінці уряду оприлюднили Оголошення про умови та строки проведення конкурсу на посаду Голови Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК). З цього моменту усі охочі взяти участь у конкурсі могли подавати свої документи. Документи приймалися в електронному вигляді. Кінцевий термін подачі був 1 грудня. У заявників було близько трьох тижнів для збору та підготовки пакету необхідних документів.

Метью Мюррей, голова Конкурсної комісії на зайняття посади Голови НАЗК, зазначив: “Головним завданням Комісії є оцінка професійного досвіду, знань і якостей кандидатів на посаду Голови НАЗК та своєчасне визначення переможця”. Тоді він закликав усіх зацікавлених осіб, котрі відповідають формальним вимогам та мають потужну мотивацію, енергію й силу очолити НАЗК, подаватися на конкурс.

Усі отримані заяви спочатку перевірили на предмет відповідності формальним вимогам, встановленим ст.5 Закону України “Про запобігання корупції”. Після цього кандидати, що відповідають формальним вимогам, пройшли перевірку на предмет особистої доброчесності, а також здали низку тестів та виконали перелік завдань.

22 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Голова міста поінформував, що росіяни цілили по інфраструктурному обʼєкту. Наразі інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється.

22 квітня у Вінниці одному з підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліціянтів на Гайсинщині, а також у дезертирстві, обрано безальтернативний запобіжний захід у виді тримання під вартою.

На Хмельниччині правоохоронці оголосили підозру настоятелю одного з храмів Шепетівської єпархії УПЦ Московського патріархату. Його звинувачують у вихвалянні діяльності президента РФ Володимира Путіна і виправданні збройної агресії Росії проти України.

22 квітня у Києві з офіційним візитом перебуває двопартійна делегація Конгресу Сполучених Штатів. До столиці України приїхали чотири члени Палати представників: республіканці Томас Кін та Натаніель Морен, а також демократи Білл Кітінг і Мадлен Дін.

Німецький виробник будівельних матеріалів Knauf оголосив про свій вихід з російського ринку, закінчуючи більш ніж тридцятирічну діяльність у цій країні. Компанія не вказала конкретні причини свого рішення, але зазначила, що воно пов’язане з “поточними подіями”.