Внаслідок атак РФ по Херсону горів «Епіцентр», житлові будинки та машини

Джерело: ДСНС та голова Херсонської ОВА Олександр Прокудін у Telegram

У ніч на 6 червня російські військові завдали ударів по Херсону. Внаслідок атак сталося загоряння трьох житлових будинків, недіючого “Епіцентру”, господарчих споруд і автомобілів.

Фото: ДСНС

За даними ДСНС, росіяни невпинно завдавали удару по місто. Одночасно виникло п’ять пожеж за різними адресами. Для ліквідації наслідків обстрілів рятувальники задіяли усі сили та засоби.

Поки вогнеборці гасили пожежі до самого ранку — ворог продовжував обстрілювати житлові квартали міста.

Фото: ДСНС

За словами Прокудіна, під ворожим вогнем та авіаударами протягом минулої доби опинилися Антонівка, Дніпровське, Львове, Качкарівка, Зміївка, Інгулець, Станіслав, Михайлівка, Чорнобаївка, Тягинка, Токарівка, Понятівка, Золота Балка, Кізомис, Берислав, Берегове, Садове, Іванівка, Інженерне та місто Херсон. Три людини зазнали поранень.

Фото: ДСНС

В області росіяни пошкодили 4 багатоповерхівки та 14 приватних будинків.

“Було зафіксоване влучання в об’єкт критичної інфраструктури, медичний центр, дошкільні навчальні заклади, торговий центр та магазин. Пошкоджені автомобілі та лінія інтернет-мережі”, − повідомив Прокудін.

Під час нічної дронової атаки Сили протиповітряної оборони над територією Херсонщини знищили 5 “Шахедів”.

Фото: ДСНС

Північноатлантичний альянс випробовує власну здатність швидко розгортати сили у Східній Європі без прямої допомоги США на тлі заяв Вашингтона щодо оборони Європи та війни РФ проти України.

13 лютого президент Володимир Зеленський висловив вдячність Литві за непохитну підтримку України та обговорив з главою Гітанасом Наусєдою важливість координації з ключовими союзниками для реалізації безпеки України та всієї Європи.

Джерела, близькі до президента Володимира Зеленського, стверджують, що американські посадовці наполягають на необхідності проведення виборів в Україні.

13 лютого Генеральний секретар НАТО Марк Рютте пояснив, що Альянс не пропонував Україні членство у контексті мирної угоди з Росією. 

Мирний план президента США Дональда Трампа щодо врегулювання війни між Росією та Україною, який передбачає поступки з боку Києва, викликав обурення та недовіру в Європі. Згідно з цим планом, Україна мала б поступитися частиною своїх територій на користь Росії, що зустріло різку критику з боку європейських лідерів.