РФ атакувала енергетику у чотирьох областях України: запроваджено погодинні відключення
Джерело: Міністерство енергетики України
Російські військові завдали ударів по енергетичних об’єктах Дніпропетровської, Сумської, Херсонської та Донецької областей.
На пошкоджених об’єктах енергетичної інфраструктури тривають ремонтно-відновлювальні роботи.
Сьогодні у більшості областей України з 00:00 до 23:59 застосовуються графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу.
“Актуальні графіки розміщуються на офіційних ресурсах регіональних операторів системи розподілу. Про зміни в енергопостачанні дізнавайтесь на сторінках обленерго вашого регіону. Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері”, – наголосили в Міненерго.
- Вночі 18 листопада російські окупанти атакували залізничний вокзал у Дніпрі. Кілька потягів рухаються із затримкою, також є пошкодження.
- Уночі 18 листопада російські окупанти масовано атакували Дніпропетровщину.
- Вночі 18 листопада війська РФ вдарили по Городні у Чернігівській області. Як наслідок – загинули дві жінки.
У Нідерландах вперше після зміни законодавства в результаті евтаназії померла дитина молодше 12 років.
Вранці 24 червня російські окупанти безпілотником атакували автозаправну станцію на околиці Сум.
Воїни Центру спецоперацій “Альфа” СБУ завдали успішних ударів по засобах протиповітряної оборони російських військ у районі Керченської протоки, а також по інфраструктурі військових аеродромів “Саки” та “Гвардійське” у тимчасово окупованому Криму.
Північна Корея повинна будувати два військові кораблі розміром з її 5000-тонний есмінець “Чхве Хьон” щороку протягом наступних п’яти років, заявив лідер Кім Чен Ин на церемонії введення в експлуатацію есмінця у 23 червня.
Командувач Сил безпілотних систем Збройних сил України Роберт “Мадяр” Бровді підтвердив ураження головної електропідстанції тимчасово окупованого Севастополя.